Įmonėms

Tortai

Įmonėms

Proginiai

Tortai

Proginiai

Vestuviniai

Tortai

Vestuviniai

Vaikiški

Tortai

Vaikiški

Firminiai

Tortai

Firminiai

Tortas su krokantais

Šviesaus biskvito tortas su karameliniu kremu su lazdyno riešutų krokantais. Viduje – kakavinis biskvitas. Siūlome mėgstantiems saldumynus su cukruje kepintais lazdyno riešutais.

Tortas „Vyšniukas“

Kakavinio – grietininio biskvito lakštai pertepami natūralios grietinėlės kremu su konservuotomis vyšniomis. Siūlome mėgstantiems gaivų vaisių skonį. Siūlome tiek mažiems tiek suaugusiems.

Tortas „Šokoladinis“

Tai kakavinis biskvitas, perteptas sviestiniu- kiaušininiu kremu su kakava. Tortas glaistytas šokoladu ir puoštas balto šokolado ornamentais. Puikus pasiūlymas geros konditerijos mėgėjams.

Tortas „Braškinis“

Gaivaus skonio biskvitinis tortas. Balti ir kakaviniai biskvitai pertepti natūralia grietinėle bei šviežiomis braškėmis. Tortas papuoštas šviežiomis braškėmis. (Gaminamas tortas sezono metu.)

Tortas „Sonata“

Du medaus pusgaminiai ir kakavinis biskvitas pertepti natūralios grietinėlės kremu su želė gabaliukais. Šis tortas labai patinka vaikams.

Tortas „Fantazija“

Labai skanus tortas, gaminamas naudojant 3 rūšių biskvitinius pusgaminius, kurie pertepti natūralios grietinėlės kremu.

Tortas „Rudens simfonija“

Migdolinis biskvitas ir traškus šokoladinis pusgaminis pertepti kiaušinių likerio skonio ir baltojo šokolado skonio grietinėlės kremais.

Tortas „Persikinis“

Gaivaus skonio biskvitinis tortas. Balti ir kakaviniai biskvitai su natūralios grietinėlės kremu ir konservuotais persikais. Be dažiklių.

Tortas „Apelsininis“

Šviesaus biskvito lakštai su natūralios grietinėlės kremu ir apelsinais. Puošta karamelizuotų ryžių granulėmis.

Tortas „Sūrio“

Šviesaus biskvito sluoksniai pertepti trintomis bruknėmis, viršus padengtas varškės sūrio kremu.

Tortas „Bolero“

Šviesus biskvitas ir baltyminis- riešutinis pusgaminis pertepti sviestiniu kavos kremu su brendžiu.

Tortas „Baltas sapnas“

Šviesaus biskvito lakštai pertepti naturalia grietinėle su dideliu kiekiu lazdyno riešutų.

Tortas „Magija“

Tamsūs kakaviniai biskvitai sirupuoti vyšnių likeriu, pertepti šokolado skonio grietinėles kremu.

Tortas „Karamelinis“

Kakavinis ir šviesus biskvitai pertepti karamelės skonio grietinėle. Glaistytas karameliniu glaistu.

Tortas „Jogurtinis“

Gaivaus skonio megėjams! Šviesūs biskvitai pertepti grietinėlės- jogurto kremu su trintomis braškėmis.

Tortas „Morenginis“

Šviesus biskvitas su karameliniu kremu ir morengais. Puikus pasiūlymas.

Tortas „Pagunda“

Du šviesūs biskvitai ir kapotos tešlos pusgaminis, pertepti dviejų rūšių kremais: sviestiniu su abrikosiniu įdaru ir natūralios grietinėlės su džiovintais abrikosais. Puikus skirtingų skonių derinys.

Tortas „Avietinis“

Gaivaus skonio biskvitinis tortas. Balti ir kakaviniai biskvitai pertepti natūralia grietinėle bei šviežiomis avietėmis. Tortas papuoštas šviežiomis avietėmis. (Gaminamas tortas sezono metu.)

Tortas „Jaunystė“

Baltymų- lazdyno riešutų pusgaminis perteptas spanguolių skonio zefyriniu kremu. Puoštas baltu kiaušinio baltymų kremu, šokolado skonio kaspinais ir cukraus masės gėlėmis. Puikus skonių derinys.

Tortas „Medaus“

Medaus pusgaminio lakštai pertepami natūralios grietinėlės kremu su apelsinų žievelių tyre. Medaus pusgaminiai paruošti naudojant natūralų medų, laikantis senos tradicinės receptūros.

Tortas „Opera“

Šis žinomas prancūzų desertas, išlieka tikru meno kūriniu. Ploni biskvito lakštai pertepti sviestiniu kremu, šokoladine mase, sudrėkinti kavos sirupu ir padengti šokoladine glazūra. Šokolado ir kavos mėgėjai! Tegul Opera atkeliauja ir į Jūsų namus…

Tortas „Šventinis“

Aguoniniai ir kakaviniai biskvitai, pertepti plaktos grietinėlės kremu su konservuotomis kriaušėmis ar kitokiais vaisiais. Tortas glaistomas tikru šokoladu ir baltu konditeriniu glaistu. Tai puikaus skonio konditerinis gaminys, sukurtas mūsų konditerių.