Pyragai

Pyragai

Pyragas „Sonata“

Du medaus pusgaminiai ir kakavinis biskvitas pertepti natūralios grietinėlės kremu su spalvotais želė gabaliukais. Šis pyragas labai patinka vaikams.

Pyragas „Naktelė“

Trys kakavinio – grietininio biskvito lakštai pertepami natūralios grietinėlės kremu. Šio plokštainio viršus papuoštas grietinėlės „tinklu“ ir biskvito trupiniais.

Pyragas „Karamelinis su krokantais“

Šviesaus biskvito lakštai pertepti karameliniu kremu su lazdyno riešutų krokantais. Viduje – kakavinis biskvitas. Siūlome ir su cukruje kepintais lazdyno riešutais.

Pyragas „Persikinis“

Gaivaus skonio biskvitinis pyragas. Balti ir kakaviniai biskvitai su natūralios grietinėlės kremu ir konservuotais persikais. Be dažiklių. Rekomenduojame mūsų mažiesiems.

„Dvaro“ vyniotinis

Šviesus biskvitinis lakštas vyniojamas su natūralia grietinėle ir kakavinio biskvito su natūralia grietine juostelėmis. Puikaus skonio gaminys!

Obuolių pyragas

Kapotos tešlos pyragas su obuoliais, cukrumi ir cinamonu.

Pyragas „Braškinis“

Šviesaus biskvito lakštai pertepti natūralios grietinėlės kremu su šviežiomis braškėmis.(Sezono metu)

Pyragas „Pieno – medaus“

Tarp dviejų biskvito sluoksnių, perteptų natūralios grietinėlės kremu, įdėtos medaus torto juostelės – netikėta ir labai skanu. Plokštainis barstomas medaus pusgaminio trupiniais, puošiamas natūralios grietinėlės kremu ir šokoladiniais diskeliais. Labai gražus šio gaminio pjūvis.

Pyragas „Naujienėlė“

Keturi riebaus biskvito sluoksniai, pertepti kiaušininiu – sviestiniu kremu su kakava. Pyrago viršaus glaistytas tikru šokoladu. Pyragas „Naujienėlė“, pagal kliento pageidavimą, gali būti puošiamas šokoladiniais kaspinais. Tai sena, dešimtmečiais patvirtinta receptūra, kuria naudojosi buvęs „Tulpės“ konditerijos cechas Kaune. Šis gaminys tiesiog tirpsta burnoje.